Kamp Malzemelerim, Kampçılık, Ürün İncelemeleri

Trangia Tencere Seti 406287 Kılıflı


Tencere, Çaydanlık ve Teflon Tavası İle Trangia Yemek Seti

Tencere, teflon tava ve çaydanlıktan oluşan bu set özellikle trekking yapanlar için oldukça kullanışlı. Toplam ağırlığı 535 gr. olan bu set ağırlığından ve kalitesinden dolayı tercih sebebiniz olacaktır. 2lt hacimli alüminyumdan yapılmış tenceresi, 18cm teflon tavası ve 0.9lt lik alüminyum çaydanlıktan oluşmakta. İç içe geçen bu set bir kılıf içerisinde geliyor. Ocak üzerinden koyup kaldırmak içinde çıkmalı elceği bulunmakta.

Kaliteli, hafif, kullanışlı ve az yer kaplayan bir ürün arıyorsanız iyi bir tercih olacaktır. Tek kişiye büyük gelen 2 kişiye de rahatlıkla yeten bu set 3 kişi için biraz zorlayıcı olacaktır. Özellikle teflon tavası 3 kişiye yetmeyecektir.

Aynı ürünün teflon tava yerine alüminyum tava olanı var. Teflon tava tercih etmeniz kamp yerinde size kolaylık sağlayacaktır. Zira alüminyum tavaya yapışan yemekleri temizlemek oldukça zor olacaktır. Oldukça seveceğiniz bu ürün kamp mutfağınızın vazgeçilmezleri arasında olacaktır ve verdiğiniz parayı kesinlikle hakeden bir ürün olacağını göreceksiniz.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By İbrahim Uylaş
Load More In Kamp Malzemelerim

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rakamlari giriniz. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Check Also

Trekking’de Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yürüyüşte dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? O kadar söylüyoruz ...

Instagram

Instagram did not return a 200.

Takip Et