Bunun Adı Aşk!

Adını ilk olarak 1 yıl önce duymuştum. Şubat 2014 olduğunda buluşmak için kendimi hazırlamaya karar verdim. Eylül ayı koşullar itibariyle güzel bir tarih olacaktı. 20 Eylül’e kadar hazır olabilmek için spora başladım. Buluşmada hazır olmak için bir çok arkadaşımı ta 8 ay öncelerinden ekerek haftanın 4 günü düzenli olarak spora devam ettim. Son 2 ay kala sakatlık yaşamamak için halı saha maçların bıraktım. Maçları bıraktığım için bir çok laf yesem de buluşma günü hazır olmalıydım. Günler böyle geçerken bense hem buluşmanın hayalini kuruyordum hem de araştırmalarıma başlamıştım. Daha çok zaman var gibi görünse de O çok büyük bir tutkuydu kısa bir zamana sığdırılamazdı. Son günlerde artık herkese deli gibi ondan bahsettiğimin farkına vardım. Her konuştuğum kişiye onu anlatıyor, onu tarif ediyor ve ona olan ilgimden bahsediyordum. Gece yarılarına kadar ya spor yapıyordum ya da araştırmalarıma devam ediyordum. Gözümü her kapayışımda onunla beraber olduğumu hissediyordum. Son 2 haftaya geldiğimde ise artık gözümü kapatmadan onu görmeye başlamıştım. Hiç bir şeye odaklanamıyordum. Anlık düşüncelere dalıp onu düşünüyordum. Birden kendime gelip nerede olduğuma şaşırıyordum. Buluşmaya 2 hafta kala beslenme ve uyku düzenimi oturtmaya çalışırken daha da bozulduğunu fark ettim. İştahım gitmişti ve artık günde 4-5 saat uyuyordum. Ondan sonrasını düşünmek istemiyordum. Sonrası olsun istemiyordum. Heyecanı her yerimi kaplamıştı.

Tüm bunları bir insana sadece Aşk yaptırabilirdi. Likya Aşkı…

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By Yola Çıkmalı
Load More In Likya Yolu

Facebook Comments

2 Comments


 1. Adım Adım Seyahat

  23/10/2014 at 04:23

  Yola çıkma vakti yaklaştıkça yolcunun stresi de artar. Bir an önce yolla buluşmak için heyecana kapılır. Tüm bu yaşananlar gerçekten yolun değerini bildiğine en güzel işarettir.
  Heyecanını kaybetmeden güvenli ve keyifli bir yolculuk dilerim. Takipteyim.

  Reply

  • Yola Çıkmalı

   23/10/2014 at 20:15

   Yola çıkmadan heyecan çoktu ve buna bağlı stres de. Yola çıkmadan önceki 2 hafta uyku ve yemek düzeni oturtmaya çalıştım ama tahmin edeceğin gibi tam tersi oldu. Var olan düzenimde bozuldu. İştahsızlık, gecenin bir yarısı uyanıp uyku bölünmeleri veya sabaha kadar uyuyamama… :)

   Şimdi döndüm tabi, 21 gün planladım ama tek başına bünye 11 gün dayanabildi. 12.gün firar ettim ve medeniyete döndüm. Şimdi sıra geldi yazmaya.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rakamlari giriniz. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Check Also

Frig Yolu da Nedir ki?

Facebook’ta Hüseyin Sarı ile arkadaşlığımızın başlamasından sonra güzel ...

Instagram

Instagram did not return a 200.

Takip Et